Світ об'єднується для боротьби з пандемією COVID-19

Світ об'єднується для боротьби з пандемією COVID-19, об'єднує організації з різних галузей і секторів, щоб допомогти відреагувати на цей глобальний спалах.

Група компаній ТОВ «Бруклін-Київ» активно співпрацює з регіональною штаб-квартирою по боротьбі з COVID-19 і найбільшою на півдні України волонтерської організацією «Корпорація монстрів» (визнана ЮНІСЕФ).

У нашій компанії ми робимо все можливе, щоб запобігти подальшому поширенню вірусу і одночасно задовольнити потреби наших клієнтів, споживачів, співробітників і спільнот.

Ми завжди ставимо здоров'я і безпеку людей на перше місце. Ми зробили наступні дії щоб захистити наших співробітників в цей важкий час:

- найняли додаткові автобуси для безпечного перевезення співробітників з віддалених районів міста;

- придбали додаткові предмети першої необхідності, такі як: маски у кількості 4 825 шт, респіратори – 1 200 шт, рукавички медичні – 100 шт, засоби дезінфекції – майже 100 літрів  і захисний одяг для всіх працівників, загальною вартістю 1 200 000 грн.

- працівникам вікової категорії 60+, компанія надала оплачувану відпустку на весь карантинний період;

- на першому етапі карантину кожному працівникові була надана одноразова матеріальна допомога в розмірі 1 тис. Грн. на придбання додаткових засобів індивідуального захисту і дезінфікуючих засобів;

 ТОВ «Бруклін-Київ» має окрему інформаційну онлайн-платформу «COVID-19, оперативний штаб», де ми оновлюємо інформацію про заходи уряду по боротьбі з коронавірусом, повідомляємо про нові санітарні заходи та обмеження, нові можливості доставки на роботу і т. П . Також на цій платформі люди можуть задавати питання. Таким чином, ми налагодили двосторонню онлайн-зв'язок між адміністрацією і командою в режимі реального часу.

Важливо, щоб всі сторони в нашій компанії виконували свої ролі і обов'язки.

ТОВ «Бруклін-Київ» - соціально відповідальна компанія, яка робить значний внесок не тільки в своїх співробітників, але і піклується про благополуччя всього суспільства.

В рамках боротьби з коронавірусом був проведений ряд наступних заходів:

- систематична доставка продуктових пакетів в будинок ветеранів протягом дії карантину;

- придбано 40 тис. респіраторів на суму 2 800 000 грн для передачі в лікарні міста та області;

- придбано 500 щитових масок з 10 змінними екранами, загальна вартість 120 тис. грн;

- придбано 1 300 шт необхідного медичного інвентарю, загальною вартістю 92 тис. грн;

- придбана постільна білизна для лікарень міста та області, на суму 53 тис. грн;

- була зібрана команда, яка працює по всьому місту, щоб допомогти з логістикою, упаковкою і розподілом продуктів харчування, а також забезпеченням засобів першої необхідності.

Очевидно, що ми всі сподіваємося на якнайшвидше і безпечне рішення наших поточних проблем і як можна швидше повернення до нашої колишнього життя.

Будьте здорові і в безпеці!

https://chamber.ua/news/the-group-of-companies-brooklyn-kiev-llc-actively-helps-in-the-fight-against-the-covid-19/